۱

شهردار تهران واقعا شایستگی ریاست UCLG MEWA را دارد

 نگاه دیگران

http://bayanbox.ir/view/8765746720991864985/0945.jpg

دبیرکل سازمان شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه (UCLG MEWA) با اشاره به برگزاری اجلاس شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه در تهران گفت: این اجلاس هر سه سال یکبار برگزار می شود و هیات مدیره و شورای عمومی و اعضای شورای UCLG MEWA در این اجلاس انتخاب شدند که سه سال وظایف این کنگره را انجام می دهند.

وی افزود: رئیس UCLG MEWA و پنج رئیس مشترک در این کنگره انتخاب شدند و در اجلاس ۲۰۱۰ دکتر قالیباف که به عنوان رئیس در اجلاس استانبول انتخاب شده بود در این کنگره نیز برای سه سال با رای تمامی اعضا به عنوان رئیس انتخاب شد که امیدواریم از شهرداری های ایران و منطقه نیز به عضویت این کنگره افزوده شود.

محمت دومان در ادامه اظهار کرد: در دو سال اخیر UCLG توسعه یافته است و ما امکان آن را یافتیم که مدل شهرسازی در تهران و ایران را بشناسیم و از این تجارب استفاده کنیم.

 دبیرکل سازمان شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه، مهمترین هدف این اجلاس را استفاده از تجارب همه شهرداری های عضو دانست و با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در تهران گفت: در دو سال اخیر پیشرفت های صورت گرفته در تهران به ویژه در زمینه فضای سبز بسیار زیاد بوده است و تونل ها و زیر گذرهایی که در حال ساخت بود، امروز تکمیل شده است.

وی تصریح کرد: در سال ۱۹۹۵ به همراه رجب اردوغان که آن زمان شهردار بود به تهران آمده بودم که آن زمان متروی تهران تازه احداث شده بود و امروز می بینیم که ساخت مترو توسعه یافته و درتمامی مراحل زندگی شهروندان وجود دارد که تمامی اعضا به چشم خود این تغییرات پیش آمده در تهران را دیدند.

دومان ضمن تسلیت به ملت ایران به دلیل زلزله اخیر دربوشهر گفت: بر این باوریم که شهرداری حتما تجاربی دارد که میتواند به سایر شهرداری ها منتقل کند و در این دو روز اعضای ما روزهای خوبی در تهران داشتند و توانستیم از تجارب تهران استفاده کنیم.

 دبیرکل سازمان شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه در ادامه ضمن تشکر از مدیریت شهردار تهران گفت : جلسات کاری پرباری در تهران برگزار شد و دکتر قالیباف به عنوان رئیس منطقه انتخاب شد که به نظر من باید این اتفاق می افتاد چراکه وی فعالیت های بسیار زیادی داشته است و از این رو از ایشان و سایر همکارانشان تشکر می کنم و امیدواریم این فعالیت ها همچنان ادامه یابد.

نظرات (۱)

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی