۵ مطلب با نشانه «خبر برگزیده» ثبت شده استصوتفیلمعکس

شهردار تهران با اشاره به سرعت کار احداث خطوط مترو در پایتخت گفت: خداوند آنچنان اراده ای به انسان ها داده که با عقل، برنامه ریزی، هوشمندی و خلاقیت با شرط ایمان می توانیم هر کاری را انجام دهیم.

دکتر قالیباف: از نمایندگان مردم که با درایت نگذاشتند روحیه کار و تلاش تحت تاثیر سیاسی بازی قرارگیرد قدردانی می کنم

به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمد باقر قالیباف، شهردار تهران صبح امروز طی سخنانی در آئین اختتامیه سلسلسه برنامه های دانش آموزی با عنوان «هم عهدی با شهدا» که در محل گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تهران برگزار شد، تاکید کرد:

دکتر قالیباف: کار برخی فقط غرغر کردن است/ در ۱۲ سال گذشته یک مورد پرونده فساد در شهرداری وجود نداشته است

به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمد باقر قالیباف، شهردار تهران صبح امروز در حاشیه مراسم تست گرم خط هفت مترو تهران طی سخنانی در جمع خبرنگاران تاکید کرد:  امروز تست یکی از مهم ترین خطوط تهران برای من یک روز بسیار افتخار آمیز است چرا که خط هفت از نظر فنی، جزو پیچیده ترین و عمیق ترین خطوط تهران به شمار می رود.

شهردار تهران در حاشیه مراسم تست گرم خط7 مترو: مسافرگیری در خط7 از اواخر فروردین96/تکمیل پله برقی ایستگاه ها دلیل تاخیر در مسافرگیری

 گفت‌وگو با شهردار تهران در سالی که پر از فراز و نشیب بوده کار دشواری است. زمان محدود است و حرف بسیار. هم ما سؤال زیاد داریم و هم دکتر محمدباقرقالیباف حرف‌های بسیاری برای گفتن! و البته حرف‌هایی که فقط شنیدیم و دست و دلمان لرزید که روی کاغذ بیاوریم.

گفت و گو نوروزی دکتر قالیباف با روزنامه همشهری: دولت مساله آلودگی هوا را رها کرده است/ می توان یارانه های نقدی را سه برابر کرد/ در تامین حداقل معیشت می‌توانیم یک ساله به سوئد برسیم
به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمد باقر قالیباف، شهردار تهران ظهر امروز طی سخنانی در مراسم اختتامیه «دومین جشنواره هویت سازمانی» که در محل سالن همایش های شهید آوینی برگزار شد،  هویت سازمانی را یکی از موضوعات مهم برای همه مجموعه ها دانست و گفت:
دکتر قالیباف: امروز انقلابی‌گری یعنی گره گشایی از کار مردم/ شهدای آتش نشان بزرگ ترین هویت را برای ما ساختند و آن را به درستی به تصویر کشیدند.