../Texts/1294T.jpg ../Texts/1293T.jpg ../Texts/1292T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0474T.jpg ../Photos/Album0473T.jpg ../Photos/Album0472T.jpg ../Texts/1238T.jpg ../Texts/1051T.jpg ../Texts/1056T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۱ اسفند     نسخه آزمایشی   جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

شهردار تهران
مهم ترین فلسفه نظام اسلامی بالا بردن آگاهی مردم است / بدون مشارکت معنی دار مردم به جای قابل توجهی نخواهیم رسید

هدف همه ما این است که یک گام به جلو برداشته و شهرمان را به پیش ببریم تا این شهر برای شهروندانش از بعد مادی و معنوی محل زندگی شده و برای کشور خود و دنیا نیز مایه افتخار باشد.

دکتر قالیباف
راه مذاکره از مبارزه می گذرد/ مذاکره بدون مبارزه یعنی ذلت

محمد باقر قالیباف با تاکید بر اینکه راه مذاکره از مبارزه می‌گذرد، اظهار داشت: آمریکا و دیگر ابر قدرت‌ها همه در خاورمیانه هستند ولی بدون حضور و نقش ایران هیچ کاری از دست آنها بر نمی‌آید.

دكتر قاليباف
راهبرد اصلی ما در شهرتهران ارتقای کیفیت زندگی

شهردار تهران با تاکید بر اینکه نیازمند اصلاح فرهنگ و الگو های رفتاری در حوزه ترافیک هستیم که در این مهم دست نیاز به سوی نخبگان جامعه دراز می کنیم گفت: هدف کیفی ما در افق علمی چهارساله آینده تحقق شعار آسمان آبی و زمین پاک و هدف کمی مان کاهش میزان تولید آلودگی به نصف است.

شهردار تهران
تنها راه برای حل مشکلات توزیع فضایی قدرت در کشور است

شهردار تهران با تاکید بر اینکه انتقال پایتخت بر اساس مبانی علمی و تجربی امکان پذیر نیست، بر ضرورت اصلاح ساختار اداری و اجرایی، توزیع فضایی قدرت از سوی دولت، تفکیک کار ملی و محلی و واگذاری اختیارات به مدیریت های محلی تاکید کرد.


روايتي از ديدار دكتر قاليباف با مراجع عظام

از مسجد كه بيرون مي‌آمد جوان‌ها هنوز همراهي‌اش مي‌كردند تا به ماشين برسد. فولوكسش به اين راحتي‌ها سواري نمي‌داد. جوان‌ها بايد هلش مي‌دادند تا روشن شود و روحاني جوان را كه در مقابل حكومت زبان تند و تيزي داشت برساند به جايي ديگر تا آتشي ديگر را در قلبي روشن كند. فقط آسيد‌علي خامنه‌اي اينطور نبود، آقاي هاشمي‌نژاد هم بود، آقاي مطهري هم. مشهد روحاني عالم و انقلابي كم نداشت.