../Texts/1205T.jpg ../Texts/1204T.jpg ../Texts/1202T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0460T.jpg ../Photos/Album0456T.jpg ../Photos/Album0457T.jpg ../Texts/0964T.jpg ../Texts/0784T.jpg ../Texts/1047T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ شنبه ۲۹ شهريور     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف در پنجمین جشنواره زنان و تولید ملی:
ما به حضور موثر زنان در عرصه اجتماعی در عمل پرداخته ایم و در عمل به آنان اعتقاد داریم

با سوال زدگی، غوغا سالاری، شعار زدگی و رفتاری های سیاسی مشکلات زنان در جامعه قابل حل نیست. تجربه من نشان داده در جایی که مسوولیت با بانوان بوده است، هم مدیریت بهتر و کم هزینه تر بوده و هم زنان سالم تر در نظام اداری مدیریت کرده اند و این نگاه کیفی سازی به کار است.


بازدید دکتر قالیباف از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پرده نشین

دکتر قالیباف از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پرده نشین به کارگردانی بهروز شعیبی بازدید و با عوامل این سریال دیدار و گفتگو کرد.


برای تمدن سازی نیازمند علم، فرهنگ و اقتصاد هستیم/پژوهشکده رویان می تواند رابطه معناداری بین منزلت،علم،قدرت و ثروت ایجاد کند

رویکرد شهرداری نیز توجه به این مجموعه هاست. همانطور که اگر این مجموعه راه بیفتد، بدون شک از همسایه های دیوار به دیوار آن تا همه مسلمانان و انسان هایی که در این دنیا زندگی می کنند، از مزایای آن برخوردار خواهند بود.

دکتر قالیباف در سیزدهمین دوره جشنواره شهید رجایی:
حق الناس را به جریانات سیاسی نمی فروشم

چیزی که برای ما در شهرداری پایتخت اصل است، این است که لحظه لحظه خدمت به مردم حق الناس است. بنابراین حق نداریم حق الناس را به جریانات سیاسی ببخشیم. چون آن ها نمی خواهند کار کنند بلکه می خواهند حرف بزنند. اگر مدیری بخواهد کار کند، فرصت حرف زدن ندارد. باید بایستد، کار کند و تعهد خود را به مردم انجام دهد.

در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی:
٨٠ درصد پروژه های شهر تهران را بخش خصوصی اجرا می کند

جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور شهردار تهران، وزرای اقتصاد و دارایی و نیرو و جمعی از اعضای این شورا در محل رصد خانه شهری برج میلاد تهران برگزار شد.