../Texts/1321T.jpg ../Texts/1320T.jpg ../Texts/1319T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0490T.jpg ../Videos/0082T.jpg ../Photos/Album0489T.jpg ../Texts/1238T.jpg ../Texts/1051T.jpg ../Texts/1056T.jpg ../Texts/1322T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/1308T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۴ يکشنبه ۶ ارديبهشت     نسخه آزمایشی   جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف
توسعه ورزش همگانی از اولویت‌های شهرداری تهران است

شهردار تهران با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی از اولویت‌های شهرداری در سال جاری است گفت: برهمین اساس اقدامات موثری در راستای تامین و تجهیز امکانات موردنیاز ورزشی در سطح بوستان‌های مناطق مختلف شهر تهران انجام شده است.

صبح امروز و به ریاست دکتر محمد باقر قالیباف؛
نشست مشترک شهرداران کلانشهرهای کشور برگزار شد

نشست شهرداران کلانشهرهای کشور صبح امروز به ریاست دکتر محمد باقر قالیباف و با حضور تعدادی از شهرداران و اعضای شورای اسلامی کلانشهرهای کشور در محل سالن جلسات شهرداری تهران برگزار شد.

صبح امروز به همراه جمعی از مدیران فرهنگی صورت گرفت؛
بازدید شهردار تهران از پروژه های عمرانی اراضی عباس آباد

دکتر محمد باقر قالیباف صبح امروز به همراه جمعی از مدیران فرهنگی شهرداری تهران از روند اجرای پانارومای دفاع مقدس و تعدادی از پروژه های عمرانی اراضی عباس آباد بازدید کرد.

دکتر قالیباف در اولین همایش فصلی مدیران شهرداری تهران:
همزبانی این است که مسئولان و مجموعه جامعه ناسخ و منسوخ هم نباشند / مردم کارفرما و ما پیمانکاران مردم هستیم

شهردار گفت: فهم بنده از همزبانی تنها این نیست که ما با هم هم سخن باشیم یک حرف بزنیم، در حقیقت همزبانی این است که مدیران، مسئولان و مجموعه جامعه ما ناسخ و منسوخ هم نباشند و البته که همدلی از همزبانی هم بهتر است.

طی احکام جداگانه از سوی شهردار تهران صورت گرفت؛
انتصابات جدید در شهرداری پایتخت

مراسم تکریم و معارفه جمعی از معاونان و مدیران شهرداری تهران صبح امروز با حضور شهرار تهران، جمعی از مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در محل تالار ایران زمین برگزار شد.